Agregátory půjček

Co jsou to agregátory půjček, a jeké mají plusy a mínusy a v čem Vám mohou pomoci?

Jedna žádost pro více půjček

Princip je jednoduchý. Zadáte do agregátoru půjček údaje o tom, jakou půjčku hledáte, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Dále pak kontaktní údaje, osobní údaje a informace o příjmu. Agregátor posoudí Vaši šanci na půjčku u jednotlivých poskytovatelů a vyhodnotí, které jsou pro Vás nejvhodnější a nejdostupnější. Tam pak také předá Vaši žádost a vy obdržíte výsledné konkrétní nabídky na míru pro Vás. Nic Vás to nebude stát navíc a půjčku získáte za stejných podmínke, jako by jste o ni žádali přímo u konkrétního poskytovatele. Naopak někdy s e může stát, že půjčka přes agregátor bude v rámci nějaké jeho akce výhodnější, či s nějakým bonusem.

Posuzování žádosti

Proces je stejný jako obvykle. Může se nahlížet do registru a posuzuje se Vaše situace a schopnost úvěr splatit. Záleží opět na Vaší bonitě. Pokud máte záznam v registru, nabídnou Vám půjčka bez registru, bonitním klientům výhodnější bankovní půjčku, méně bonitním dostupnější nebankovní půjčku. Výhodou je to, že Vaše žádost doputuje tam, kde máte nejvyšší šanci půjčku získat. Neznamená to, že agregátory půjčí opravdu každému, ale dostupnost skrze ně je vyšší.

Agregátory sdružují prověřené poskytovatele

Nemusíte mít strach, že Vaše žádost nakonec skončí u nějakého podvodníka, nebo lichváře. Agregátory spolupracují dlouhodobě s prověřenými společnostmi. Nicméně vždy je třeba dbát opatrnosti, jedná se přece jenom o půjčku a ta není 100 procentně bezpečná bohužel nikdy. Rizika se však dají minimalizovat zodpovědným přístupem.

Jaké jsou přednosti půjčkových agregátorů

Agregátory půjček udělají část práce za Vás, výsledná půjčka je za stejných podmínek, jako by jste žádali napřímo. Jaké jsou jejich výhody?

  • Vyplníte jen jednu žádost
  • Nejvyšší šance na schválení půjčky
  • Úspora času
  • Nezávazná žádost
  • Vybereete si nejlepší nabídku
  • Rychlé vyřízení přes internet

28.10.1017